شرکت نوآور از سال 1351 با بهره گیری از دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان مجرب و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای فنی و مهندسی با اجرای طرح های شاخص مسکونی، اداری، تجاری و خدماتی آغاز شده و با بهره مندی از تجارب 50 ساله کماکان با سرمایه گذاری و اجرای طرح در زمینه های ابنیه، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی و محوطه سازی پروژه های بلند مرتبه سازی و انبوه سازی ادامه دارد.

شرکت نوآور تاکنون موفق به اجرای بیش از 151000 مترمربع زیربنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و پروژه های متعدد مسکونی، اداری، تجاری و خدماتی در سطح کشور دردست طراحی و اجرا دارد.

حفظ بالاترين سطح كيفي، سرعت عمل در انجام امور، پایبندی به اصول اعتقادی و ارزشهای اجتماعی و شایسته سالاری در كليه مراحل انجام كار به منظور جلب رضايت ذینفعان، همواره جزء لاينفك اهداف و ارزش های محوری شرکت نوآور بوده و می باشد.

ماموریت شرکت نوآور

ارائه خدمات و فعالیت در زمینه

پیمانکاری عمومی(GC) مدیریت اجرایی(MC) انجام پروژه به روش طرح و ساخت(EPC)
ثبت شرکت

شرکت نوآور (سهامی خاص) در تاریخ 25 / 10 / 1351 تحت شماره 16432 و شناسه ملی 10100591490 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است.

اهداف و چشم انداز
اهداف و چشم انداز

در حال حاضر این شرکت با بهره مندی از تجارب متمادی و ارزشمند گذشته و با استفاده از توان فنی و مالی خود ، مطالعات امکان سنجی اقتصادی، سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مختلف را در رشته های ابنیه، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات الکتریکی در خصوص پروژه های مختلف در دستور کار خود دارد.

پیام شما ارسال شد

با تشکر، در اسرع وقت به پیام شما پاسخ خواهیم داد